Program ksiegowy insert opinie

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, robiące w towarzystwie Windows, są bardzo skuteczne natomiast ich obsługa intuicyjna. Jest jednak wciąż grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli przenosić się tabulatorem. Są i firmy lub przedsiębiorcy, jacy nie chcą inwestować w różne komputery. Dla nich teraz stworzono program Comarch Klasyka, jaki sprzedaje wszystkie nowe rozwiązania także dróg w idealnej formie graficznej.

Comarch klasyka jest w całości funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i pełnej. Kupi na zachowanie pełnej gospodarki magazynowej, razem z rejestracją operacji handlowych, oraz w walutach obcych. W ramach aplikacji przydatna jest niezależna liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży oraz zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw produktów. Ma zastosowaną bazę banków, jaką można wykorzystać do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Dodatkowym punktem projektu jest moduł Płace. Przynosi on szansa prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i uczenia zarobków. Ważna w nim widzieć nieobecności i urlopy pracowników. Moduł ten idzie też na szkolenie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a ponadto generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla każdych użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do niedawnych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Że to być daleko interesująca oferta, zważywszy na fakt, że aktualizacja może godzić się z 40% rabatem, i najnowsza możliwość aplikacji została zaplanowana w oparciu o najnowsze technologie, uwzględnia i planowane zmiany w przepisach, które z bogatych powodów mogą po prostu nie trafić do grupie klasycznej.